Medarbejdere - Lou Revision

Hos Lou Revision betragter vi vore medarbejdere som et særdeles vigtigt aktiv for virksomheden.

Vi forsøger at skabe en arbejdsplads som er et attraktivt sted at være, og som gør, at vore kunder altid oplever et højt serviceniveau.

  • Vore medarbejdere handler hurtigt
  • Vore medarbejdere udviser service på højt niveau
  • Vore medarbejdere efterkommer en sparring som alle kan forstå

Mikael Christensen

Revisor
+45 5488 3103
mikael@lourevision.dk

Heidi Vallesholm

Revisor
+45 5488 3119
heidi@lourevision.dk

Lisbeth Boesen

Revisor
+45 5488 3106
lisbeth@lourevision.dk

Birgitte Andersen

Administration
+45 5488 3114
birgitte@lourevision.dk

Dora Hansen

Revisor
+45 5488 3107
dora@lourevision.dk

Martin Andersen, Partner

Statsautoriseret revisor
+45 5488 3102 / 2224 5143
martin@lourevision.dk

Peter Kamper, Partner

Registreret revisor
+45 5488 3100 / 4051 3602
peter@lourevision.dk

Bente Pedersen

Revisor
+45 5488 3112
bentep@lourevision.dk

Thomas Bylov, Partner

Registreret revisor
+45 5488 3116 / 2096 1196
thomas@lourevision.dk

Bente Hansen

Revisor
+45 5488 3104
bente@lourevision.dk

Rene Johannessen

Revisor
+45 5488 3118
rene@lourevision.dk

Henning West Hansen

Registreret revisor
+45 5488 3109 / 2388 0673
henning@lourevision.dk

Pernille Frandsen

Registreret revisor med deponeret beskikkelse
+45 5488 3108
pernille@lourevision.dk

Anette Brendstrup Jensen

Outsourcing
+45 5488 3113
anette@lourevision.dk

Kirsten Brandt Jensen

Revisor
+45 5488 3110
kirsten@lourevision.dk

Henrik Mogensen

Revisor Cand. Merc. Aud
54883111
henrik@lourevision.dk

Karin Krøyer

Revisor
+45 5488 3115
karin@lourevision.dk

Thomas Christoffersen

Revisor
+45 5488 3117
thomasc@lourevision.dk

Heidi Bylov

Outsourcing
54883101
heidib@lourevision.dk

Hold dig opdateret